لوگو نوکوک

دانشگاه‌‎ها و مراکز آموزش عالی

دانشکوک فضای تحقیقاتی دانشگاه را از آنچه تصور می‌کنید پویاتر می‌کند.

با بهره‌گیری از نتایج نظرسنجی آنلاین و جمع‌آوری اطلاعات تحقیقات خود را عمیق‌تر کنید. راهکار اختصاصی دانشگاه‌ها با دو هدف نظرسنجی و جمع آوری اطلاعات توسط دانشگاه و پژوهش‌های دانشگاهی ارائه ‌می‌گردد.

1. نظرسنجی و جمع‌آوری اطلاعات

یکی از اهداف مهم دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی تعیین رشته‌های تحصیلی در مقاطع مختلف می‌باشد، بسیار اتفاق افتاده است که یک واحد دانشگاهی بدون مطالعه و شناخت در یک جغرافیای خاص رشته‌ی تحصیلی آورده که با کمترین میزان پذیرش دانشجو مواجه شده است، واحد آموزش دانشگاه ‌می‌تواند قبل از آوردن رشته‌های تحصیلی بین دانشجویان و یا جامعه هدف خاص خودش از استقبال دانشجویان تا حد زیادی اطمینان پیدا کند. علاوه بر آن معاونت‌های دانشگاهی با برگزاری نظرسنجی بین کارکنان و دانشجویان از نتایج تحقیقات مختلف مانند میزان رضایت‌مندی از خدمات رفاهی، روش‌های آموزشی و ...

نظرسنجی و تحقیقات دانشگاهی
نظرسنجی آنلاین تحقیقات دانشگاهی

2. پژوهش‌های دانشگاهی

دانشجویان و اساتید به عنوان بخشی از پروژههای تحقیقاتی خود، نظرسنجی انجام می دهند. نظرسنجی دانشگاهی ابزاری است که برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر در مورد یک موضوع که می‌تواند پایان‌نامه یا طرح تحقیقاتی باشد. نتایج برای پاسخ به سؤالات یا تأیید نظریات و فرضیههای مطرح شده توسط محققان استفاده می شود. سپس نتایج نظرسنجی می تواند مبنای گزارش یا ارائه تحقیق دانشگاهیان باشد. نظرسنجی آنلاین دروازه‌ای برای سهولت دانشجویان و اساتید در پیمودن مسیر جمع آوری داده و اطلاعات می‌باشد، و با انجام نظرسنجی دیجیتال ضمن بدست آوردن درک بیشتری از تجربیات جامعه‌ی هدف خود تغییرات شگفت‌انگیزی را در روشهای توزیع فرم‌های نظرسنجی خواهند دید. دانشکوک به نتایج نظرسنجی شما اعتبار بیشتری می‌بخشد وآن را قانع‌کننده‌تر می‌کند، دانشگاهیان با استفاده از نظرسنجی آنلاین ضمن از بین بردن دردسر روشهای سنتی با قلم و کاغذ به جای عزیمت به منطقه جغرافیایی خاص و محدود از افراد بسیار بیشتری در سراسر جهان برا پاسخ‌دهی استفاده می‌کنند و پراکندگی بالایی را در جامعه‌‌ی هدف لحاظ می‌کنند،

تحقیقات را از کلاس‌های درس و کتابخانه خارج کنید!

هنگامی که از نظرسنجی آنلاین برای تحقیقات و جمع آوری اطلاعات استفاده می‌کنید، یادگیری را از کلاس درس و کتابهای خود خارج کرده‌اید، این قبیل نظرسنجی‌ها می‌توانند دانشجویان و اساتید را با مدل‌های تحقیقاتی مختلف، نحوه‌ی عملکرد برنامه‌ها و تکامل و نظریه‌های مختلف آشنا کنند.

به شناخت خود از موضوعات تحقیقاتی عمق دهید.

وقتی یک دانشجو یا استاد میخواهد تخصص خود را در یک زمینه بهبود ببخشد، با نظرسنجی‌های آنلاین تحقیقاتی بینش عمیق‌تری فراتر از آنچه در گذشته شناخته شده است ارائه می‌دهد، با این قبیل نظرسنجی‎‌ها تخصص خود را کامل‌تر کنید.

یافته‌های تحقیق خود را با داده‌های محکم تایید کنید.

نظریات و پژوهش‌های دانشگاهی خود را در چارچوب داده‌های خام و واقعی از مخاطبان هدف خود تایید کنید، نظرسنجی‌‌های آنلاین می‌توانند داده‌های مورد نیاز برای تایید یا رد نظر حرفه‌ای شما را ارائه دهند.

فرصت‌های جدیدی برای تحقیق و پژوهش پیدا کنید

از آنجاییکه نوکوک یک شبکه گسترده بین دانشگاهیان فراهم می‌آورد، با مشاهده سایر تحقیقات مبتنی بر داده‌های نظرسنجی دانشگاهی می‌تواند برای پایان‌نامه دانشگاهی شما استفاده شود، یا در مجلات معتبر منتشر شود که می‌تواند منجر به کمک هزینه‌های تحصیلی شود.

به مخاطبان در سراسر جهان دسترسی پیدا کنید

نوکوک به شما این امکان را می‌دهد که داده‌ها را فراتر از محدوده محل جغرافیایی خود جمع‌آوری کنید، مطالعه شما می‌تواند با چند کلیک صفحه جهانی شود و شما می‌توانید داده‌‎ها را از هر کجای دنیا جمع‌آ‌وری کنید.

اهداف طرح از منظر مطالعاتی

اهداف نوکوک برای دانشگاهها